Aktuality

aneb co se u nás děje

Fotografování

Chtěli bychom pozvat všechny rodiny, přátelé a kamarádi našich seniorů na focení vzpomínkových fotografií.

Pravidla návštěv 

 


Návštěvy jsou umožněny  v návštěvní místnosti,  případně  ve venkovních prostorech  a to v čase od 10:00 - 18:00, případně dle domluvy jinak.

Doporučujeme si termín návštěvy předem rezervovat na tel: 606 817 603 nebo 773 501 444.
Děkujeme za pochopení.

Pravidla návštěv od 28. 2 . 2022

Od 28.2. 2022 budou návštěvy umožněny za následujících podmínek:

Návštěvu je nutné si předem rezervovat na na tel: 606 817 603 nebo 773 501 444

Dvě osoby a maximální délka návštěvy 30 minut. Po celou dobu návštěvy musí mít všichni účastníci nasazený respirátor.  

Samozřejmosti je Negativní test na Civid 19, kteý můžete doložit následujícím způsobem: 

1. Provedení Antigenního samotestu na místě s negativním výsledkem a to za přítomnosti ASP ( test je nutné si přinést vlastní).

před zahájením návštěvy. 

( platnost testu 24 hod.)

2. Potvrzení o provedení PCR testu s negativním výsledkem platným dle nařízení MZČR ( ne starším 72 hodin).


Děkujeme za pochopení a prosíme o poctivé dodržování těchto nařízení.
Pravidla pro povolení návštěv od 24.12.2021

I přes špatnou pandemickou situaci jsme se  rozhodli umožnit návštěvy od     24. 12. 2021 v čase od 13.00 do 16.00 hodin a to po předchozí rezervaci a v rámci ochrany našich seniorů budou podmíněny negativním PCR testem platným dle nařízení MZČR ( ne starším 72 hodin). Dvě osoby a maximální délka návštěvy 30 minut. Po celou dobu návštěvy musí mít všichni účastníci nasazený respirátor. Pokud dojde k porušení některého z těchto opatření nebude návštěva umožněna nebo okamžitě ukončena. V případě jakýchkoli nejasností nebo rezervace termínu návštěvy nás neváhejte kontaktovat na tel: 773 501 444. Děkujeme za pochopení a přejeme krásné dny .

Pravidla pro povolení návštěv od 14.5.2021


Návštěvu je možné realizovat v následujících případech:

  • absolvovali jste nejpozději 48 hodin před zahájením návštěvy RT-PCR vyšetření nebo POC test na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 s negativním výsledkem a doložíte o tom doklad,
  • jste prodělali v době 90 dnů přede dnem návštěvy onemocnění COVID-19 a doložíte o tom doklad.
  • certifikát o provedeném očkování na Covid 19, min. 14  dní po druhé dávce

Před návštěvou je nutné se vždy OBJEDNAT na tel: 773 501 444. Bez předchozí telefonické domluvy nebude návštěva umožněna.

Návštěvy mohou probíhat v režimu max. dvě osoby na jednoho uživatele ve stejném čase.

Zákaz návštěv osobám do 18 let, domácím mazlíčkům. Návštěvy nebudou umožněny u klientů s Covid onemocněním.

Na návštěvu, na kterou jste objednáni, se dostavte včas. Přineste si svůj jednorázový respirátor FFP2 nebo KN95 bez výdechového ventilu, který při vstupu, pokud možno vybalíte z originálního obalu.

Před návštěvou je nutné vyplnit čestné prohlášení, které obrdžíte před zahájením návštěvy.

Navštěvující osobě musí být změřena teplota. Pokud má navštěvující osoba teplotu nad 37,0° C nebo pozitivní příznak nemoci, je návštěva zakázána. 

Návštěva bude probíhat v odděleném venkovním prostoru. Návštěvy na pokojích jsou zakázány. Pro návštěvy není k dispozici WC.  

Klient i návštěva jsou povinni mít po celou dobu návštěvy nasazený na nose a ústech respirátor. Pokud návštěva i klient nebudou dodržovat pravidla, budeme nuceni návštěvu okamžitě ukončit. Během návštěvy je zakázáno konzumovat potraviny a nápoje. Návštěva může klientovi přinést balíček, který předá při návštěvě.

Žádáme návštěvníky, aby v případě jakýchkoliv příznaků nachlazení nebo chřipkového onemocnění návštěvu odložili . 


Vánoce 

aneb Ježíškova vnoučata

Letošní Vánoce byly bohaté díky projektu Ježíškova vnoučata. Jsme moc vděční všem dárcům za přenádherné dary ze kterých měli všichni velkou radost a za to, že jsme se mohli do projektu zapojit. Více fotografií ve fotogalerii.

Máme Facebookové stránky

I my jdeme s dobou a máme založeny facebookové stránky pro Sluníčko, které najdete pod Sluníčko-Mladé-Buky-domov-pro-seniory

Pečení cukroví

I letos u nás probíhalo tradiční pečení Vánočního cukroví. Více fotografií v galerii.

Čerti a MikulášI k nám letos dorazili čerti a Mikuláš. A protože byli všichni hodní tak neodnesli nikoho. Naopak všechny podělili Mikulášskou dobrotou.

Více fotografií najdete ve fotogalerii.

5.12.2020

Dne 26.listopadu 2020 nás navštívili dobré duše ze spolku Srdcekvítek, které pořádají akci Sladké srdce a snaží se pomáhat a potěšit v této nelehké době především pracovníky v domovech pro seniory a pečovatelských domech. Rádi bychom jim poděkovali za dary, které zprostředkovali a přivezli. Děkujeme taktéž DDM Stonožka za dar v podobě bedýnky...